kontakt@gswet.pl +48 58 620-55-55 Pon. - Pt. 7 - 22 | Sob. 9 - 19 | Niedz. 10 - 18

Opieka szpitalna

Nasz szpital oferuje całodobową opiekę szpitalną. Szpital podzielony jest na trzy osobne strefy, dla zwierząt małych i dużych oraz osobną strefę chorób zakaźnych, zapewniając im tym samym jak największy komfort i spokój w rekonwalescencji. Nad pacjentami całą dobę czuwa lekarz szpitalny, monitorując ich stan kliniczny i parametry życiowe, by w razie potrzeby kierować pacjentów na dodatkowe badania lub zabiegi chirurgiczne. Skierowanie odbywa się po wcześniejszej konsultacji z Właścicielem zwierzęcia. Lekarz szpitalny prowadzi indywidualne karty zdrowia dla każdego pacjenta i na ich podstawie udziela Właścicielom wszystkich niezbędnych informacji odnośnie przebiegu leczenia.

Szpital wyposażony jest dodatkowo w komorę tlenową. Wysoka podaż tlenu wskazana jest dla zwierząt we wstrząsie kardiogennym, z dusznością, obrzękiem płuc, powypadkowym stłuczeniem płuc lub z innymi chorobami przebiegającymi z niewydolnością oddechową.

Skierowanie do szpitala wystawia lekarz weterynarii na podstawie badania klinicznego oraz po konsultacji z Właścicielem na wizycie.

Na opiekę szpitalną mogą liczyć wszyscy nasi pacjenci w momentach zagrożenia życia, załamania stanu zdrowia, rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych, w których wymagany jest całodobowy, profesjonalny monitoring lekarski.